Usługi

Wykrywanie

 • Posted on: 9 November 2017
 • By: Formago

Specjalizacją firmy TLP jest lokalizowanie instalacji podziemnych, tras kablowych oraz metali. Poza tym TLP oferuje również usługi pomiarowe dla energetyki, a także naprawę lokalizatorów.
W interesującym asortymencie przedsiębiorstwa znajdziemy wykrywacze renomowanych marek takich, jak Leica i Tomkat, magnetometry, a także georadary.
Przeszkolone grono pracowników, wysokiej klasy sprzęt, błyskawiczna realizacja zlecenia, czy też przystępne ceny to walory, które charakteryzują firmę TLP.

klimatyzacje montaż

 • Posted on: 19 August 2017
 • By: Formago

Klimatyzacja to gwarancja odpowiedniej temperatury w czasie gorących dni. Tego rodzaju urządzenia zakłada przedsiębiorstwo Mastar z Wrocławia.
Współdziałamy ze sprawdzonymi firmami, które oferują higieniczne klimatyzatory zgodne z wymogami technicznymi.
Poza szerokim wyborem różnych rodzajów możemy zapewnić też bezpieczny montaż urządzeń. Samo zrealizowanie usługi nie zabiera dużo czasu – zaledwie 1-2 dni. Uprzednio sporządzamy kosztorys i podpisujemy umowę.

Układanie

 • Posted on: 7 July 2017
 • By: Formago

Przedsiębiorstwo Rem-Budex oferuje wszystkim kompleksowe usługi brukarskie, a także ogrodnicze takie, jak np. położenie tarasu z kostki betonowej, korytowanie, projektowanie ogrodu, jak i aerację trawników i prace ogrodnicze.
Impregnacja kostki, jak również zaaranżowanie ogrodu poprzedzone jest bezpłatnymi konsultacjami, w trakcie których kontrahent może przedstawić swoje zamierzenia – Rem-Budex ma indywidualne podejście do każdego klienta.

P.P.H.U. ROSS - kamienie ogrodowe

 • Posted on: 2 July 2017
 • By: Formago

Z kamienia można skonstruować bardzo wiele przedmiotów – od obiektów budowlanych aż po sztukę. Sprzedaż kamienia dekoracyjnego i konstrukcyjnego to specjalność firmy P.P.H.U. ROSS z Czerska.

Łupki, kamień polny cięty lub otoczaki to przykładowy| surowiec, który możemy zaproponować. Można go zastosować przykładowo do tworzenia fontann, sprzętu meblowego, nagrobków i wielu innych rzeczy.

REPOZ - układanie kostki brukowej

 • Posted on: 27 February 2017
 • By: Formago

Przedsiębiorstwo Repoz oferuje wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej, konstruowanie płotu, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych, a także drobne prace ogrodnicze.
Przedsiębiorstwo gwarantuje zrobienie bezpłatnego kosztorysu całkowicie dopasowanego do potrzeb klienta, najlepszej klasy produkty, jak i fachowe usługi na wysokim poziomie.
Grono wykwalifikowanych pracowników, korzystne ceny, czy też szybkość obsługi to zalety, dzięki którym Repoz może poszczycić się stale rosnącą popularnością wśród klientów.

REPOZ - usługi brukarskie

 • Posted on: 3 February 2017
 • By: Formago

Firma Repoz gwarantuje wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej, montaż ogrodzenia, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych oraz drobne prace ogrodnicze.
Firma oferuje sporządzenie darmowego kosztorysu w 100% dopasowanego do potrzeb klienta, najlepszej klasy materiał i profesjonalne usługi objęte gwarancją.
Grono przeszkolonych pracowników, niewygórowane ceny, czy też jakość wykonania to walory, za sprawą których firma brukarska cieszy się wciąż rosnącą popularnością śród klientów.

Renowacja wnętrz remonty-styl.pl

 • Posted on: 18 December 2015
 • By: Formago

Firma remontowo –budowlana Marcin Zieliński świadczy kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi. W ramach usług zakładu znaleźć można np. renowacje pomieszczeń, układanie cegły klinkierowej jak równieżprofesjonalna glazura, obróbka otworów okiennych. Wieloletnie doświadczenie, grono przeszkolonych pracowników, dokładność i atrakcyjne ceny to walory, dzięki którym zakład ma coraz liczniejsze grono zainteresowanych.

Kamień ogrodowy najwyższej jakości Skład Koronowo

 • Posted on: 25 September 2015
 • By: Formago

Sprzedawca węgla i koszy i kamienia z Koronowa specjalizuje się w hurcie i detalu elementów małej architektury. Proponujemy Państwu: gabiony, kostki granitowe czy orzech. Oferowane elementy co wystroju są wytrzymałe. Nadają się do oczek wodnych i interesujących aranżacji przy domu. Siedziba firmy jest w Koronowie, ale obsługuje klientów na terenie całego kraju. Szereg dokładnych informacji znajduje się na witrynie.

Remonty Marcin Zieliński

 • Posted on: 1 April 2015
 • By: Formago

Firma budowlana gwarantuje różnego typu usługi remontowe w obrębie Łodzi i pobliskich miejscowości. Wśród usług firmy dostępne są przede wszystkim docieplanie budynków, prace murarskie jak również instalacja drzwi i okien. Centrala firmy mieści się na terenie Pabianic. Zapewniamy profesjonalizm, korzystne ceny oraz porady przy wyborze najlepszych rozwiązań czy materiałów. Telefon do nas to: 503 090 511.

Art-druk zakład poligraficzny

 • Posted on: 11 December 2014
 • By: Formago

Dla firm produkcyjnych Art-druk kaszerowanie w Miedzianej Górze proponuje wyjątkowo opracowane opakowania na ich wyroby np. z tektury zadrukowaną offsetowo.
Oprócz pudełek produkujemy też pudełka, display-e z grubej tektury. Każdy z tych wyrobów możemy dodatkowo uszlachetnić rozmaitymi sposobami. Zapraszamy do współpracy głównie firmy wytwórcze z całego kraju, wszelkie prośby prosimy kierować telefonicznie. Zapraszamy do przeglądania naszej strony www artdruk-kielce.pl gdzie umieszczamy wszystkie najistotniejsze informacje na temat naszej oferty.

Strony