Uroda

laserowa depilacja Poznań

  • Posted on: 26 July 2017
  • By: Formago

Beauty & Beauty to gabinet pielęgnacji urody oferujący swoim klientom depilację laserową różnych partii ciała, np. pach, pośladków, jak i szyi.
Laserowe usuwanie owłosienia, a także depilacja intymna to najskuteczniejsza metoda na usunięcie niechcianego owłosienia – w atelier Beauty & Beauty w Luboniu włosy niszczone są przy użyciu lasara Vectus.

Profesjonalna obsługa, korzystne ceny, jak również ogromne doświadczenie to zalety, za sprawą których z usług salonu kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa zachwyconych klientów.

Elena Daff Make-up artist

  • Posted on: 29 August 2015
  • By: Formago

Każde wykonanie makijażu to dla mnie nowe, ciekawe doświadczenie. Jestem Elena Daff - wizażystka z Wrocławia, która wykonuje zlecenia przykładowo dla agencji modelek, gabinetów kosmetycznych. Chętnie zgłębia też sztukę wizażu podczas warsztatów. Wykorzystuje to nie tylko w pracy, ale także w trakcie prowadzenia indywidualnych warsztatów z robienia makijażu. Zaprasza do współpracy nie tylko zainteresowane osoby indywidualne, ale również doświadczonych fotografów i właścicieli salonów urody z terenu Wrocławia. Jesteś ciekawa jej stylizacji?

Elena Daff unikatowy wizaż i stylizacje

  • Posted on: 24 December 2014
  • By: Formago

Elena Daff to ceniona mistrzyni makijażu. W swojej ofercie ma makijaże okolicznościowe oraz obsługę pokazów mody. Elena Daff ukończyła szkołę stylizacji we Wrocławiu i pasjonuje się także najnowszym trendami w modzie. Wizażystka potrafi połączyć talent do robienia makijażu ze służeniem pomocą w temacie opracowywania image-u i stylu. Elena Daff pisze artykuły na stronach urodowych. Udostępnione są one na stronie www w folderze Artykuły.
Edaff.pl, więcej na stronie

Angelika Pieklak usługi kosmetyczne

  • Posted on: 11 May 2014
  • By: Formago

Technik Usług Kosmetycznych Angelika Pieklak wykonuje interesujące zabiegi kosmetyczne. Duże doświadczenie, interesująca gama zabiegów , jak również korzystne ceny to walory wyróżniające Angelikę Pieklak na rynku kosmetycznym. Firma gorąco zaprasza do skorzystania z jej oferty na terenie Bielska Białej oraz okolic. Aby poznać szczegóły oferty i umówić się na wizytę, można kontaktować się mailowo: salon@mobilnepaznokcie.pl
Kosmetyczkabielsko.pl: witryna internetowa

Kosmetyczka salonurody.olsztyn.pl

  • Posted on: 11 May 2014
  • By: Formago

Salon urody wykonuje usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne w atrakcyjnych cenach. Proponujemy: fryzjerstwo, porady dietetyczne, pielęgnacja oprawy oczu. Studio urody cechuje się indywidualnym podejściem do każdego gościa, miłą atmosferą oraz najwyższą jakością usług fryzjerskich , jak również pielęgnacyjnych. Gabinet świadczy usługi w środku Olsztyna, więc łatwo go odnaleźć. W celu umówienia wizyty wskazany jest kontakt pod numerem telefonu: 602 - 618 – 400. Gabinet kosmetyczny: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Telefon: 602-618-400.