Technika

Silniki łapowe

 • Posted on: 5 August 2017
 • By: Formago

Silniki to główny produkt, który można zamówić w prowadzonym przez nas sklepie www Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to sprzęt najwyższej jakości, który można wykorzystać do różnych celów.
Silniki elektryczne mające moc od 0,04 kW do 355 kW jednofazowe, wysoko napięciowe, łapowe, przeciwwybuchowe oraz inne gwarantujemy w korzystnych kwotach. Do nich posiadamy też elementy dodatkowe oraz zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe.

Windpoldźwig windy towarowe

 • Posted on: 29 July 2016
 • By: Formago

Windopoldźwig sp. z.o.o to profesjonalny montaż platform wysokiej jakości, sprawdzonych i szanowanych producentów. Montujemy m.in.: dźwigniki obrotowe, schody ruchome, praktyczne platformy dla niepełnosprawnych oraz gwarantujemy szybki serwis. Nasze biuro mieści się w Zielonej Górze, ale istnieje możliwość skontaktowania się z nami poprzez formularz umieszczony naszej stronie. Spółka zyskała poważanie pośród klientów, ponieważ jest obecna na rynku od 1989 r.. Kadry: Hanna Górnicka, tel. (68) 457 43 06, hanna.gornicka@windpoldzwig.pl

Wykrywanie.com.pl

 • Posted on: 5 June 2015
 • By: Formago

TLP trudni się sprzedażą produktów i usług z obszaru wykrywania instalacji podziemnych, metali i przewodów. Do oferty produktowej można zaliczyć m.in. wykrywacze instalacji podziemnych, poza tym w sprzedaży są także niezbędne akcesoria. Technologie LP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Firma gwarantuje realizację zleceń na obszarze całej Polski oraz poza granicami. Najważniejsze informacje dotyczące oferty są na stronie wykrywanie.com.pl.

Windpoldźwig schody ruchome

 • Posted on: 11 May 2015
 • By: Formago

Kierownik Działu Technicznego:Marek Sobczaktel. +48 607 938 399marek.sobczak@windpoldzwig.plWindopoldźwig to spółka z o. o., która oferuje dźwigi wszelkiego typu. Sprzedawane produkty wyróżnia niezawodność, trwałość oraz design. Dodatkowo posiadają one też wymagane dokumenty. Działania zapewniane przez firmę WINDPOLDŹWIG są przeznaczone dla zainteresowanych z całej Polski. Firma zdobyła renomę pośród usługodawców, gdyż funkcjonuje w branży od 1989 roku. Dział transportu międzynarodowego: Agnieszka Bartosik, tel.

Spółka Eukom-Cabling

 • Posted on: 12 April 2015
 • By: Formago

Eukom Cabling to popularny dostawca okablowania miedzianego.
Możemy zrealizować zlecenia na takie typy przewodów jak przykładowo: wielożyłowe komputerowe, przewody do systemów SCQ Quante/Pouyet. Ponadto świadczymy usługi spawania złączy światłowodowych w obiektach.
Centrum naszej firmy jest w Warszawie - pracujemy z dużym zapałem.
Siedziba firmy znajduje się stolicy Polski; firma wykonuje kable na życzenie klienta i według własnych schematów.

Więcej o usługach: eukom.com.pl

AGP grafen monowarstwowy i poliwarstwowy

 • Posted on: 12 March 2015
 • By: Formago

Advanced Graphene Products dostarcza grafen, który powstaje z ciekłego metalu, ten innowacyjny proces został opracowany przez Instytut Inżynierii Materiałowej. Dzięki tej metodzie produkcji bardzo możliwe staje się dostarczanie na rynek znaczących grafenowych płatów o świetniej jakości w niższej cenie. Główny produkt to garfen na substracie PMMA, który jesteśmy w stanie nanieść na podłoże innego rodzaju dostarczone przez odbiorcę lub m.in. na kwarc, dodatkowo mamy w sprzedaży płytki do badań grafenu.

Windpoldźwig windy dla niepełnosprawnych

 • Posted on: 25 May 2014
 • By: Formago

Firma WINDPOLDŹWIG od długich lat proponuje ruchome platformy oraz schody renomowanych producentów. Niezawodność sprzedawanych produktów, ich przystępne ceny oraz sprawny montaż sprawiły, iż grupa zadowolonych klientów firmy systematycznie wzrasta. W sprawie szczegółów odnośnie oferty warto odwiedzić portal firmy: www.windpoldzwig.pl. Na można zobaczyć niektóre realizacje.
Specjalista ds. serwisu i konserwacji: Magdalena Bogucka, tel./fax. (68) 457 43 00, firma@windpoldzwig.pl

Bramy Baliczek

 • Posted on: 2 April 2014
 • By: Formago

Spółka Trockenbau Baliczek ze Skawy trudni się w sprzedaży bram garażowych. Centrala firmy mieści się w pobliżu Rabki. Przedsiębiorstwo zajmuje się montażem bram garażowych również w całym kraju. Garaże blaszane sprzedajemy klientom w kraju i w Niemczech.
Oferujemy: bramy nieocieplane, bramy podnoszone do góry. Zachęcamy do skontaktowania się baliczek@onet.eu i zobaczenia pełnej propozycji na naszej witrynie. Baliczek Ewa Baliczek-Świder Skawa 597 k. Rabki
34 - 713 Skawa, NIP: 735-220-05-46.