Samochody

Bus transport Markisz

  • Posted on: 14 May 2014
  • By: Formago

Firma Markisz zajmuje się kompleksową pomocą związaną z przewożeniem każdego typu bagaży, takich jak meble oraz sprzęt elektroniczny. Wozimy m.in.: urządzenia RTV, towary spożywcze, meble, gwarantujemy specjalistyczne porady, pomoc w chwili załadunku oraz konkurencyjne ceny za zrealizowane usługi. Usługi transportowe podejmowane są na terenie całego kraju, a ponadto wielu krajów Europy. Z naszą firmą transport ma miejsce w bezpiecznych warunkach, ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Ciekawe umiejscowienie toru szkoły off road

  • Posted on: 5 April 2014
  • By: Formago

Offroadadventure to nowatorska szkoła jazdy motorcross oraz atv, zajmująca się prowadzeniem atrakcyjnych rajdów oraz spotkań integracyjnych. Prowadzimy m.in.: profesjonalne kursy z wykształconą kadrą z wieloletnim doświadczeniem oraz ciekawe imprezy dla firm, które są dobrą okazją do grupowej zabawy. Off Road Adventure znajduje się w Olszynie, na ulicy Legnickiej 71A. Istnieje możliwość nabycia bonu podarunkowego, na jazdę samochodem terenowym.
Czytaj na naszej stronie o najbliższych Off-road Outing

Expo Off-road

  • Posted on: 3 April 2014
  • By: Formago

Przedsiębiorstwo Off-Road Adventure trudni się planowaniem eventów integracyjnych. Rajdy mają miejsce na specjalnych torach oraz zalesionych ścieżkach zapewniających fantastyczne ekstremalne wrażenia i dużą adrenalinę. Wyjątkowe ułożenie terenu oraz właściwa struktura podłoża spowodowały, iż Centrum znajduje się w Olszynii. W witrynie internetowej, w zakładce „Galerie” można obejrzeć zdjęcia z dotychczas przeprowadzonych imprez.
Zapraszamy na nasze zloty motoryzacyjne