Psychoterapia

poradnia psychologiczna poznań

  • Posted on: 13 August 2017
  • By: Formago

Pracownia psychologiczna „Żagle” proponuje porady psychologiczne wszystkim pacjentom, którzy myślą o tym, by ulepszyć komfort swojego życia, walczyć ze stresem oraz pokonać lęki.
Gabinet proponuje psychoterapię gestalt, psychoterapię grupową oraz pomoc psychologa online.
Z pomocy lekarza za pomocą internetu na pewno skorzystają klienci, którzy mają utrudniony dostęp do pomocy psychologa – pracują w innym kraju, są zapracowani, a także nie mają czasu na odwiedziny w poradni.

Gabinet psychologiczny Aleksandry Sidor

  • Posted on: 31 May 2014
  • By: Formago

Specjalista Aleksandra Sidor proponuje fachową konsultację psychologiczną jednostkom pełnoletnim w ramach leczenia jednostkowego. W swojej prywatnej praktyce zapewnia usługi z zakresu psychoterapii indywidualnej ,a także pomoc osobom z problemem alkoholowym. Psychoterapeuta ma dwa pokoje lekarskie, znajdujące się w Krakowie. Aby umówić się na spotkanie, należy zadzwonić 0 790 620 473. Gabinet psychoterapii, mgr Aleksandra Sidor , Kraków, ul. Widok 22 (wtorki)
Szczegółowe informacje - psycholog-krakow.com

Ośrodek psychoterapii Pomarańczowe Ja

  • Posted on: 9 April 2014
  • By: Formago

Ośrodek Pomarańczowe JA to fachowe porady psychoterapeutyczne oferowana przez pedagogów z długoletnim doświadczeniem w pracy. Zapewniamy m.in. psychoterapię osób dorosłych ,jak i terapię różnego typu, poszczególne usługi są przydatne np. w czasie trudności w codziennym funkcjonowaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo terapię uzależnień. Poradnia znajduje się na obszarze Poznania. W trosce o wszystkich pacjentów poddajemy naszą działalność ciągłej superwizji.

Pawłowska psychotesty

  • Posted on: 9 April 2014
  • By: Formago

Pracownia to ośrodek, w którym przeprowadza się kompleksowe badania psychologiczne. Klinika specjalizuje się w badaniach operatorów wózków widłowych i pracowników zajmujących się pracą wymagającą szczególnej sprawności psychofizycznej. Dla wygody klientów usługi są również dostępne po 16.00. Największym atutem gabinetu są szybkie terminy wykonania każdego badania, , a także przystępne ceny i fachowa obsługa. . ul. Adama Mickiewicza 31, (wejście od ul. Sienkiewicza), Poznań, nr (61) 848 40 49, pracowniapawlowska@gmail.com