Polityka prawo

Kancelaria Adwokacka Sylwia Kołton

 • Posted on: 19 March 2016
 • By: Formago

Mecenas Sylwia Kołton zapewnia bogate usługi prawne osobom fizycznym, a także osobom prawnym. Cały czas rozszerzamy zakres usług – radzimy przy wypisywaniu aktów notarialnych, zaświadczeń, zajmujemy się w swojej pracy prawem gospodarczym. Siedziba kancelarii mecenas zlokalizowano w Sosnowcu. Wszystkie istotne informacje dotyczące naszej pracy mieszczą na witrynie adwokatsosnowiec.com.pl.

Kołton doradztwo prawne to:
- kompleksowe porady z zakresu prawa medycznego, spadkowego

Blog Kancelarii Adwokackiej Chróścielewski&Chróścielewska

 • Posted on: 28 November 2015
 • By: Formago

Odrzucenie spadku, dziedziczenie a rozwód - to rzeczy dla ciebie niezrozumiałe? Wejdź na blog spadkowe-prawo.pl prowadzony przez Kancelarię Prawną Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi, a przeczytasz na nim sporo ważnych porad. W odpowiedzi na pytania klientów, doradcy z mieszczącej się w Łodzi Kancelarii Prawnej Chróścielewska i Chróścielewski założyli stronę www.spadkowe-prawo.pl, gdzie możemy znaleźć absorbujące informacje z zakresu prawodawstwa.

Blog rodzinne-prawo.pl

 • Posted on: 27 November 2015
 • By: Formago

Serdecznie zapraszamy do czytania bloga internetowego rodzinne-prawo.pl – wszystkie zamieszczone tam teksty są związane z prawem rodzinnym. Zapewniamy pakiet cennych wskazówek dla rodziców. Dziś klienci coraz częściej zwracają się do prawników o pomoc w temacie separacji, ograniczenia praw rodziców, alimentów, jak i zgody na paszport. Często bywają to: wyrażenie zgody na przysposobienie, pozbawienie władzy rodzicielskiej lub zapewnienie potrzeb członków rodziny.

Blog prawo-praca.pl

 • Posted on: 27 November 2015
 • By: Formago

Dbanie o dobro zarówno pracodawców, jak i osób zatrudnianych w ramach wytycznych prawa pracy, to częściowy zakres usług świadczonych przez Kancelarię Prawną Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. Właśnie dlatego mecenasi z łódzkiej Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski stworzyli bloga www.prawo-praca.pl, na którym podają absorbujące informacje z zakresu prawa pracy. Wszystkie publikacje pisane są przez rzetelnych prawników – dotyczą istotnych problemów. Czekamy na każde uwagi.

Cywilne-prawo.pl

 • Posted on: 26 November 2015
 • By: Formago

W łódzkiej Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska & Chróścielewski można liczyć na poradę prawną m.in. z tematyki spraw cywilnych. To propozycja dedykowana klientom prywatnym i podmiotom gospodarczym. Dokładny zestaw problemów, w których pomagają łódzcy prawnicy można wyszukać na stronie kancelarii. Dotyczą one m.in.: kwestii zniesienia współwłasności, wynajmowania domów i sprawy o zapłatę. Swoją wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem dzielą się nie tylko podczas spotkań z klientami, ale także na blogu prawnym kancelarii cywilne-prawo.pl.

Blog karne-prawo.pl

 • Posted on: 26 November 2015
 • By: Formago

Przed Tobą sprawa za rozbój? Spowodowałeś wypadek? Jeśli masz jakikolwiek problem z prawem karnym zasięgnij opinii Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. Wszystkie oferowane przez naszą kancelarię teksty redagowane są skrupulatnie przez profesjonalistów z dużą wiedzą oraz niezbędnym doświadczeniem w świecie prawa. Dzięki doskonałym umiejętnościom mamy szansę doradzać wielu ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Wiemy, że obowiązujące prawo karne może z pewnością być skomplikowane – radzimy gdzie ofiary przestępstw mogą szukać wsparcia i pomocy.

Paweł Budrewicz - Rozwody

 • Posted on: 25 November 2015
 • By: Formago

Przyczyny rozpadu małżeństwa są rozmaite – od niemożliwości dogadania się po przemoc. Tego typu tematami zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza w Warszawie. Możesz skonsultować z nim takie problemy jak np.: przyznanie opieki na dzieckiem, wysokość alimentów, czy podział majątku. Wiele lat praktyki w zawodzie prawnika pozwala mecenasowi prowadzenie spraw rozwodowych korzystnie dla klienta. Bierzesz pod uwagę rozstanie się z małżonkiem? Zadzwoń: tel. (22) 203 61 10.

Chróścielewscy Łódź

 • Posted on: 15 November 2015
 • By: Formago

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski to rzetelna pomoc w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego , spadkowego, prawa pracy. Zakres pomocy udzielanej z naszej strony zawiera sprawy z prawa rodzinnego oraz opiekuńczego (m.in. przysposobienie) oraz prawa cywilnego (windykacja należności itd.). Ponadto zajmujemy się też tematami dotyczącymi spadków i podatków. Oferujemy poradnictwo prawne, piszemy pisma procesowe i stanowimy reprezentację klientów przed prokuraturami.

Strony