Oprogramowanie

Code Ninjas – profesjonalne strony internetowe i aplikacje

  • Posted on: 10 December 2016
  • By: Formago

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych na zlecenia korporacji, czy gabinetów specjalistycznych, a także klientów indywidualnych. Robiąc stronę w sieci lub e-sklep, Code Ninjas przywiązują wagę do unikatowości projektu, potrzeb kontrahentów oraz do optymalizacji SEO – a wszystko po to, aby Twoja firma lub sklep internetowy stały się popularne . Code Ninjas proponuje kontrahentom także gotowy system zarządzania zasobami w firmie ERP, jak również inne systemy administrowania – taki system na pewno polepszy prowadzenie każdej spółki.

Control System

  • Posted on: 28 July 2016
  • By: Formago

Control System trudni się projektowaniem spersonalizowanych rozwiązań informatycznych wspierające małe, jak również średnie przedsiębiorstwa. Możemy zaoferować usługi pisania oprogramowania dla klientów firmowych oraz instytucji dostosowanych do spersonalizowanych oczekiwań, w zakresie m.in. zarządzania procesami biznesowymi. Control System to mająca długoletnie doświadczenie firma skupiająca grono analityków dbających o dobro klientów – innowacyjne projekty, atrakcyjne ceny, czy też rewelacyjny kontakt to niektóre z zalet charakteryzujące Control System.

MASTERCOMP, Firma IT

  • Posted on: 24 June 2015
  • By: Formago

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Coraz więcej firm odchodzi od papierowych dokumentów na rzecz cyfrowych danych. Pozwala to oszczędzić miejsce, czas i pieniądze. Należy jednak pamiętać, że w dobie cyfryzacji czekają na nas również nowe zagrożenia.

CO NAM ZAGRAŻA?