Medycyna

Centrum Skomed

 • Posted on: 22 June 2016
 • By: Formago

Centrum rehabilitacji Skomed oferuje leczniczą rehabilitację neurologiczną, terapię w wadach stóp i kolan, jak i masaże. Z zabiegów kliniki mogą korzystać osoby w wieku dojrzewania oraz osoby starsze. Rehabilitację możemy zaproponować młodszym oraz dorosłym. W ramach fizykoterapii wykonujemy m.in. magnetoterapię i terapię falami dźwiękowymi(galwanizację, naświetlanie itp). Grono renomowanych terapeutów, konkurencyjne ceny, doskonałe podejście do rehabilitowanego, spersonalizowana opieka i szeroka gama zabiegów to zalety, które wyróżniają centrum rehabilitacji.

Skomed – Centrum Rehabilitacji w Bydgoszczy

 • Posted on: 4 June 2016
 • By: Formago

Klinika zabiegowa Skomed oferuje profesjonalną rehabilitację geriatryczną, indywidualną terapię skolioz oraz kinezyterapię. Z usług kliniki mogą korzystać dzieci i osoby starsze. Duża gama zabiegów leczniczych zawiera zabiegi takie, jak laseroterapię, elektrostymulację, światłolecznictwo, tonolizę, masaż gorącymi kamieniami, a także terapię metodą McKenziego. Zespół renomowanych terapeutów, promocyjne ceny, doskonałe podejście do rehabilitowanego, spersonalizowana opieka, jak również szeroka gama zabiegów to walory, które charakteryzują klinikę rehabilitacji.

LABmedical - Pracownia Analityki Medycznej

 • Posted on: 3 September 2015
 • By: Formago

Laboratorium Medyczne LabMedical to bardzo duży zestaw fachowych analiz laboratoryjnych.
Realizujemy pełne testy w kierunku wykrycia schorzeń nerek – oferujemy klasyczny zestaw badań moczu.
Chorym możemy zaproponować badania w zakresie m.in. reumatyzmu, dedykowane mężczyznom powyżej 40 lat i stopnia pokrewieństwa na podstawie wymazu policzka (zrobione w certyfikowanym laboratorium). Klinika zachęca do stawiania dalszych pytań i do rezerwowania terminów badań poprzez adres mailowy, jak i telefonicznie.

Przychodnia Eskulap

 • Posted on: 30 August 2015
 • By: Formago

Eskulap to popularna przychodnia lekarska dostępna dla każdego. Laboratorium realizuje usługi w obszarze specjalistycznych badań nieodpłatnych - ze skierowaniem od lekarza rodzinnego bądź specjalisty oraz płatnych, w tym m.in. pobranie krwi w domu klienta. Oferta badań dotyczy przykładowo morfologii krwi, badań markerów nowotworowych. Można się także przebadać pod kątem pasożytów lub chorób nerek korzystając z kompleksowych zestawów badań. W razie pytań prosimy o kontakt, w każdym przypadku jesteśmy do waszej dyspozycji.

Genmed.pl - Laboratorium

 • Posted on: 29 July 2015
 • By: Formago

Poszukujesz zaufanego laboratorium, aby zrobić badania ojcostwa? Zachęcamy do skorzystania z Genomio, portalu internetowego Laboratorium Genmed z Poznania. Zapewniamy Państwu bezpieczne badania na ojcostwo, jak również badania kryminalistyczne na potrzeby publicznych organów bezpieczeństwa. Duże doświadczenie na rynku, szybki termin dostarczania wyników i pewność wyniku to zalety, które wyróżniają laboratorium spośród innych firm. Specjaliści z laboratorium Genomio chętnie za pośrednictwem strony internetowej odpowiedzą na państwa kłopotliwe wątpliwości.

Pracownia psychologiczna Snm-pp.pl

 • Posted on: 10 November 2014
 • By: Formago

SNM to bogaty zestaw usług psychologicznych gwarantowanych przez rzetelnych fachowców z długoletnim doświadczeniem. Doświadczeni psychologowie dokonują szczegółowej diagnozy terapeutycznej i odpowiadają na wszystkie nurtujące pacjentów pytania. Udzielają również pomocy w kryzysowych sytuacjach życiowych. Pracownia mieści się w Skierniewicach, na ulicy Jasnej 5/7. Jesteśmy otwarci na niecodzienne sytuacje. Terapię dopasowujemy do konkretnych potrzeb każdego pacjenta. Skontaktuj się - Tel: 695 378 352, kopytek.wojciech@gmail.com, ul.

Testy na ojcostwo Genmed

 • Posted on: 20 October 2014
 • By: Formago

Laboratorium ekspertyz DNA Genmed.pl świadczy usługi genetycznego badania ojcostwa, a ponadto badania dla prokuratury. Dzięki kadrze doświadczonych specjalistów i sprzętowi dobrej klasy, Genmed.pl proponuje najlepszą analizę i opiekę nad klientami. Dzięki współpracy w całej Polsce spółka Genmed oferuje dojazd do klienta. Listę dostępnych badań firmy udostępniono na witrynie genmed.pl.
Gwarantujemy trzymanie się procedur jakościowych.

Dla organów państwowych:
Tutaj

Pracuj z GMS Recruitment

 • Posted on: 22 May 2014
 • By: Formago

Specjalistyczna agencja rekrutacyjna GMS Recruitment poszukuje wykształconego personelu medycznego do placówek leczniczych w Polsce i za granicą. Konsultanci pracujący w agencji mają bogate doświadczenie oraz potrzebną wiedzę w dziedzinie psychologii i problemów branży medycznej. Na stronie dokonać rejestracji może każdy, kto udostępni swoje CV oraz poda preferencje, dotyczące zatrudnienia. Z oferty agencji rekrutacyjnej korzystają liczne, znane instytucje medyczne w kraju oraz za granicą.

3BELL Opławski

 • Posted on: 21 May 2014
 • By: Formago

Bell Opławski jest to nowoczesne centrum medyczno-stomatologiczne. Przychodnia działa od pt do nd oraz zatrudnia ekspertów z dziedziny dentystycznej, ginekologicznej, psychologii, okulistycznej oraz dietetycznej. Z oferty Bella Opławski można korzystać w Krakowie na ulicy Floriańskiej i Przemiarki, a także w nowym oddziale w Katowicach. Personel poradni to doświadczeni specjaliści z wieloma dyplomami.
Zapoznaj się ze stroną - bellmed.pl