Kursy i szkolenia

Plaże w Chorwacji chorwacjacafe.pl

 • Posted on: 4 July 2017
 • By: Formago

Styl życia, obyczaje, warte zobaczenia zakątki, tradycje kulinarne, ludzie w Chorwacji – to tematy, jakie znajdują się w serwisie Chorwacja Cafe.

Dzięki temu ci, którzy planują wypoczynek w tym zakątku świata – po raz pierwszy czy następny - mogą znaleźć praktyczną informację w każdej dziedzinie - przykładowo noclegu, koncertów.

Nie brakuje tu jednocześnie wypowiedzi, ciekawostek, zdjęć, dzięki którym można zobaczyć najciekawsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z zauroczenia nią.

SJO Global Language Academy

 • Posted on: 22 June 2016
 • By: Formago

Nauczymy Cię konwersacji w języku obcym, pomożemy przygotować się do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu gimnazjalnego lub do zdobycia certyfikatu PET itd. To wszystko zapewni Ci szkoła językowa Global Language Academy mieszcząca się we Wrocławiu. Lekcje prowadzone są przez grono doświadczonych lektorów i native speaker’ów ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Szwecji czy z Japonii. W naszej szkole możesz zapisać się na kursy z dojazdem oraz egzaminy językowe.

Goździk – Nauka Jazdy

 • Posted on: 7 May 2016
 • By: Formago

Szkoła Jazdy Goździk proponuje kursy nauki jazdy, dzięki którym chętni zdobędą potrzebną wiedzę oraz przygotują się do egzaminu na prawo jazdy w wielu kategoriach. Jazdy próbne prowadzone są na obszarze Poznania oraz w przyległych miejscowościach. Rewelacyjne podejście do kursanta, bezstresowa atmosfera, doświadczona grupa wykładowców, pełne przygotowanie do prowadzenia samochodu to atuty, które wyróżniają placówkę spośród innych. Poza standardową nauką teoretyczną i praktyczną, spółka oferuje szkolenia dodatkowe, obejmujące np. wychodzenie z poślizgów, czy poruszanie się po autostradach.

PARiS Lublin

 • Posted on: 11 March 2016
 • By: Formago

Chciałbyś się profesjonalnie kształcić jako menadżer sportu? Zapraszamy do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie. Tutaj realizujemy kursy teoretyczne i z praktyki. Dostępne są nie tylko szkolenia menadżerskie, ale również warsztaty w wybranej dyscyplinie. Klienci mogą odbyć kurs m.in. na instruktora rekreacji ruchowej jak i ćwiczenia siłowe. Zwieńcza je test końcowy. W zakresie ceny za szkolenie znajduje się przykładowo wydanie zaświadczenia o skończeniu kursu i opłaty za egzaminy. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie. Ponadto, za każdym razem spełniamy oczekiwania klientów.

Sport-kursy.pl

 • Posted on: 10 November 2015
 • By: Formago

Polska Akademia Rozwoju i Sportu to ciekawy zestaw szkoleń dla zainteresowanych osób z całej Polski. Oferowane są nie tylko szkolenia menadżerskie, ale również warsztaty w konkretnej dziedzinie. Klienci mogą zaliczyć kurs m.in. na aerobik jak i samoobronę. Zwieńcza je egzamin sprawdzający zdobytą wiedzę. W ramach opłaty za szkolenie mieści się m.in. wydanie legitymacji o zaliczeniu kursu i ewentualne poprawki. Zyskasz poza tym tytuł trenera klasy mistrzowskiej. Kursy zawierają zajęcia teoretyczne i część praktyczną w nowoczesnych obiektach sportowych oraz na dworze.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu

 • Posted on: 29 October 2015
 • By: Formago

Szukasz szkoleń menadżerskich na najwyższym poziomie? Wyszukasz je w ofercie Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w województwie lubelskim. To placówka, którą utworzyli pasjonaci sportu. Naszym najważniejszym celem jest podnoszenie umiejętności zawodowych, które umożliwią spełnianie się w roli przykładowo menadżera rekreacji ruchowej, czy prowadzenia swojego ośrodka sportowego. Kurs instruktora zapewnia pełnoprawne prowadzenie zajęć, tj. prowadzenie ćwiczeń sportowych, w tym m.in. przygotowywanie podopiecznych do współzawodnictwa. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie.

Szkolenia otwarte i zamknięte Halibut

 • Posted on: 9 April 2014
 • By: Formago

Doskonalenie kompetencji osób zatrudnionych w firmie i wzmacnianie relacji między nimi to problemy, które podejmują psychologowie i trenerzy z Grupy Szkoleniowej Halibut. To ekipa miłośników zmian, która wpierw pomaga rozpoznać trudności oraz oczekiwania w zakładzie pracy, a potem wdraża proces szkoleniowy. Do naszych klientów podchodzimy analizując konkretną sytuację, tak aby w maksymalnym stopniu sprostać ich oczekiwaniom. Wszelkie szczegóły dotyczące ofert Grupy i sposobów kontaktowania się przedstawione są na stronie internetowej: halibut.pl. Halibut Grupa Szkoleniowa s.c., ul.