Hotele

Trzygwiazdkowy Hotel Royal

  • Posted on: 4 November 2015
  • By: Formago

Sukces szkolenia to m.in. dobra lokalizacja. Hotel Royal w Poznaniu ma dwie sale o charakterze konferencyjnym, które świetnie można wykorzystać do zorganizowania takiego spotkania. Do dyspozycji rezerwujących oddajemy apartamenty typu Superior, bufet mający w ofercie wykwintne posiłki, bar, w którym znajdują się doskonałe alkohole. Co więcej, obiekt zapewnia także transfer z lotniska, a także szeroką ofertę innych niespodzianek.

Hotel Royal

  • Posted on: 18 September 2015
  • By: Formago

Gorąco zapraszamy do sprawdzania oferty Hotelu Royal – polecamy luksusowe pokoje hotelowe w samym centrum stolicy Wielkopolski. Bardzo wiele przedsiębiorstw prowadzi u nas kilkudniowe spotkania biznesowe – w naszym eleganckim obiekcie oferujemy przestrzenne sale konferencyjne. Profesjonalna obsługa, która oczekuje na gości przez cały dzień i noc, bliskość atrakcji turystycznych, jak również spokój to zalety, które wyróżniają to miejsce spośród innych. Poza tym w obiekcie znajdują się profesjonalne sale biznesowe ze sprzętem multimedialnym doskonałe na wszelkiego typu sympozja.

Hotel Łochów

  • Posted on: 10 August 2015
  • By: Formago

Szukasz komfortowego noclegu w uroczej okolicy?  Zachęcamy do skorzystania z oferty  Hotelu w Pałacu Łochów pod Warszawą. Proponujemy przejrzyste pokoje dwuosobowe, przygotowujemy wesela, sympozja firmowe – w Pałacu znajduje się restauracja. Chcemy, żeby każdy klient Pałacu czuł się komfortowo. W Kompleksie Konferencyjnym Pałac Łochów przyjmujemy gości przez 12 miesięcy. Zaplanuj najlepszy dla siebie czas i zarezerwuj go telefonicznie: +48 25 675 11 14 lub wysyłając e-maila: karol.wielgat@palaclochow.pl

Noclegi Hotel Olympic Wronki

  • Posted on: 20 May 2014
  • By: Formago

Oryginalnie zaprojektowane pokoje oraz apartamenty, wytworną restaurację z wyśmienitą kuchnią, wygodę oraz komfort można odnaleźć w futurystycznym budynku Hotelu Olimpic. Wszystkim gościom zapewniamy odpoczynek w przestronnych pokojach, poza tym organizujemy także wesela, komunie, imprezy firmowy. Hotel usytuowany jest na granicy Puszczy Noteckiej, mniej więcej 50 kilometrów od Poznania. Gwarantujemy odpowiednie warunki dla niepełnosprawnych ,a także atrakcyjne obniżki, silna pozycja na rynku sprawia, że mamy w swojej ofercie jedynie usługi najwyższej jakości.
.

Hotel Sen Noclegi

  • Posted on: 8 April 2014
  • By: Formago

Hotele Sen to doskonały wybór zarówno na odpoczynek w trakcie długiej podróży, jak również na organizację wesela. Proponujemy wygodne i przestronne pokoje posiadające wszelkie potrzebne udogodnienia. Przestronne, komfortowe pokoje i atrakcyjne ceny gwarantują, że w hotelach tych można znaleźć spokój i komfort. Niezapomniana atmosfera hoteli zachwyciła wiele gwiazd ze środowiska kultury – zobacz, co im się spodobało! – www.hotelsen.pl.