Fotografia

Sawicki Film Production

  • Posted on: 5 October 2016
  • By: Formago

Sawicki Film Production to studio, któremu zlecić można wykonanie fotografii i filmów, które uwiecznią ważne uroczystości. Pod tym adresem wyszukacie profesjonalistów, którzy sprawią, że będzie to wyjątkową pamiątką na wiele lat. Uwiecznią każdą chwilę rozczulenia, radości oraz innych emocji. Pośród klientów fotografa znajdują się przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni, którzy doceniają profesjonalizm i niskie ceny. Studio fotograficzne zaprasza zainteresowane osoby z całego kraju do obejrzenia portfolio na stronie www, jak również do kontaktu drogą telefoniczną.

Sawicki Film Production – Wideofilmowanie

  • Posted on: 5 June 2016
  • By: Formago

Cezary Sawicki trudni się fotografią od wielu lat, dlatego oferowane przez niego zdjęcia reportażowe, czy też kręcone filmy wyróżniają się profesjonalizmem i dobrą jakością. fotografie z wesela, z chrztu lub przyjęcia urodzinowego, a także filmy korporacyjne i reportażowe tworzone przez fotografa cieszą się coraz większą popularnością. Wśród klientów studia fotograficznego znajdują się przedsiębiorstwa oraz klienci prywatni, którzy chwalą profesjonalizm i atrakcyjne ceny.

Firma F4pictures

  • Posted on: 27 January 2016
  • By: Formago

Ślub to niecodzienna uroczystość. Chciałbyś to wydarzenie uchwycić w równie wyjątkowy sposób? Zakład fotograficzny f4pictures z Bielsko-Białej może wykonać wyjątkowe i nieszablonowe fotografie. Fotografie cechuje odzwierciedlenie nieudawanych uczuć, które towarzyszą takiemu zdarzeniu. W rezultacie tworzy się fotoreportaż odtwarzający każdą szczególną chwilę. Do każdego zleceniodawcy firma F4pictures podchodzi indywidualnie, taktownie towarzysząc państwu młodym przez cały ten wyjątkowy czas – od chwili przygotowań aż po finał przyjęcie weselnego.

Air Photobooth

  • Posted on: 30 September 2015
  • By: Formago

Www.airphotobooth – wynajem dmuchanych fotobudek w rejonie całej Polski. Dzięki temu, że się porusza, jak również innowacyjnemu wyglądowi Air Photobooth idealnie nadaje się na różne wydarzenia, jak przykładowo imprezy firmowe i zabawy karnawałowe. Ze względu na to, że na różnego typu eventach czy innych eventach robi się zdjęcia – fotokabina będzie strzałem w „10” oraz gwarancją świetnej rozrywki. Najważniejsze szczegóły publikujemy na naszej stronie http://airphotobooth.pl/.