Edukacja Nauka

WSM Sosnowiec

  • Posted on: 1 November 2017
  • By: Formago

Dietetyka w sporcie, Wychowanie do życia w rodzinie, a także Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz wielu innych kierunkach gwarantuje WSM Sosnowiec.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu gwarantuje swoim studentom doskonałe przygotowanie do zawodu pielęgniarza, czy ratownika medycznego, dobrze wyposażone sale, jak również możliwość wzbogacania umiejętności w wielu dziedzinach.

WSM w Sosnowcu

  • Posted on: 3 June 2016
  • By: Formago

Osoby, które interesuje pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne lub zawód dietetyk mogą kształcić się na Wyższej Szkole Medycznej. Oprócz tego w naszej szkole można także wyspecjalizować się w zakresie organizacji oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Oferujemy studia pierwszego stopnia, studia pomostowe i studia drugiego stopnia. Atrybutem naszej szkoły z pewnością jest kadra dydaktyczna z danej dziedziny i kompleksowa baza naukowa. Oferujemy m.in. bardzo dobrze wyposażone pracownie naukowe, czytelnię z książkami specjalistycznymi.

Szkoła języków obcych Global Language Academy

  • Posted on: 26 October 2015
  • By: Formago

Global Language Academy to zlokalizowana w sercu Wrocławia szkoła językowa prowadząca lekcje m.in. języka portugalskiego, norweskiego oraz japońskiego. Zajęcia prowadzone są przez kadrę doświadczonych nauczycieli i native speaker’ów wywodzących się z USA, Norwegii, Szwecji oraz z Austrii. W naszej szkole zapiszesz się na zajęcia niemieckiego, a także egzamin toeic. Fantastyczna atmosfera, native speakerzy z całego świata, interesujące zajęcia oraz najlepsze książki – szkoła językowa sprawia, że nauka języków obcych jest przyjemna!
Informacje:

Wyższa Szkoła WSTE

  • Posted on: 30 September 2014
  • By: Formago

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna ma siedzibę w Szczecinie i zapewnia interesującą gamę studiów podyplomowych. Ogromna dbałość o studenta, wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz ich użyteczność na rynku pracy sprawiła, że grono usatysfakcjonowanych studiujących w WSTE systematycznie rośnie. Szkoła wyższa WSTE przyjmuje kandydatów z całej Polski. O sukcesie uczelni świadczysatysfakcja uczniów, zmierzających do spełniania indywidualnych celów oraz marzeń zawodowych. Adres: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.

Jeżyki klub Malucha

  • Posted on: 23 May 2014
  • By: Formago

Klub Malucha na Jeżycach to miejsce, gdzie maluch będzie się beztrosko bawić oraz poznawać świat. Dzieci uczą się niezależności oraz wyrażania swojego zdania. Pomagają im w tym fachowcy tacy jak np. terapeuta integracji sensorycznej. W rozkładzie dnia w placówce jest czas na pracę indywidualną, zajęcia sportowe i zajęcia stymulujące harmonijny rozwój ucznia. Dzieci poznają własne, nowe umiejętności, także na odpowiednio przygotowanym placu zabaw. Tutaj bowiem m.in. wspinają się, poznają magię historycznego trzepaka lub zabaw w piaskownicy.