Drukarnie

Kalendarze Reklamowe DrukXpert.pl

  • Posted on: 13 November 2017
  • By: Formago

Chcesz wydrukować kalendarze, zaproszenia albo teczki z logo firmy, a może masz w planach stworzyć projekt graficzny? Skorzystaj z pomocy specjalistów z DrukXpert!
W ogromnej ofercie Druk Xpert klienci znajdą banery, kalendarze trójdzielne, filmy reklamowe oraz maszty flagowe.
Najwyższa klasa artykułów, jak również zespół doświadczonych pracowników – dzięki tym atutom Druk Xpert cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Skanowanie ludzi i obiektów Duplicart 3D

  • Posted on: 20 August 2015
  • By: Formago

Duplicart3d.pl – specjalistyczny projekt i wydruk modeli w nowoczesnej technice trójwymiaru.
Poza tym polecamy wydruk 3D makiet obiektów, krótkich serii produkcyjnych czy projektów zrobionych w cyfrowym modelu w trójwymiarze.
Zapewniamy druk prototypów , jak również wiele modeli figurek wybranych z naszego katalogu z Państwa wizerunkiem wydrukowanych na podstawie zdjęć twarzy.
Jesteśmy otwarci także zamówienia na druk w pozostałych technologiach, w przypadku niejasności prosimy o kontakt.

Drukarnia i studio graficzne Chronocolor

  • Posted on: 8 April 2014
  • By: Formago

Specjalizacją firmy Chronocolor jest przygotowywanie i drukowanie najróżniejszych materiałów reklamowych, kalendarzy oraz teczek i toreb. Dbając o szczegóły, projektujemy ulotki, wizytówki, kalendarze, foldery, plakaty, torby i inne materiały reklamowe. Firma mieści się w miejscowości Ryki. Głównym atutem naszej drukarni jest dogłębna znajomość rynku poligraficznego oraz bogate doświadczenie. Zachęcamy do sprawdzenia wcześniejszych realizacji firmy, umieszczonych w witrynie www.chronocolor.pl.