Doradztwo finansowe

Eko Claim

 • Posted on: 21 February 2017
 • By: Formago

Spółka Eko Claim zlokalizowana w UK proponuje fachową pomoc w otrzymaniu zwrotu kosztów z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grono przeszkolonych pracowników z firmy Eko Claim pośredniczy w rozmowach z prawnikiem, zajmuje się tłumaczeniem wszystkich dokumentów, jak również bierze udział w postępowaniu o odszkodowanie. Wypadek w miejscu publicznym, albo kolizja drogowa w na Wyspach? – Teraz uzyskanie rekompensaty jest zaskakująco łatwe!
Firma towarzyszy poszkodowanemu w całym procesie roszczeniowym, oferując pomoc i wsparcie merytoryczne.

Odszkodowania - Eko Claim

 • Posted on: 3 February 2017
 • By: Formago

Firma Eko Claim mieszcząca się w Anglii proponuje fachową pomoc w uzyskaniu odszkodowania z powodu wypadku na obszarze Zjednoczonego Królestwa.
Grono ekspertów z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w negocjacjach z ubezpieczycielem, sporządza tłumaczenie potrzebnych dokumentów, jak również bierze udział w procesie odszkodowawczym. Wypadek przy pracy, tudzież kolizja samochodowa w UK? – Teraz otrzymanie odszkodowania jest zdumiewająco proste!
Spółka towarzyszy klientowi w całym procesie roszczeniowym, oferując pomoc, a także wsparcie merytoryczne.

OMEGA Project

 • Posted on: 3 October 2016
 • By: Formago

Chciałbyś, by Twoja inwestycja była zrealizowana idealnie z koncepcją oraz Twoimi oczekiwaniami? Zleć ją takiemu zakładowi jak Omega Project w Wielkopolsce. Uda nam się sprostać warunkom stawianym nawet przez bardzo wymagających zleceniodawców. Trudnimy się kompleksową obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Naszemu przedsiębiorstwu można zlecić m.in. wykonawstwo w zakresie budownictwa mieszkaniowego lub użyteczności publicznej.

Omega Project – Obsługa inwestycji

 • Posted on: 25 September 2016
 • By: Formago

Chcesz, by Twoja inwestycja była wykonana zgodnie z planem oraz Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiej firmie jak Omega Project w Poznaniu. Sprostamy wymaganiom stawianym nawet przez najbardziej wymagających inwestorów. Grupa ekspertów pracująca dla Omega Project gwarantuje usługi takie, jak generalny nadzór inwestycji, okresowe przeglądy budynków, a także inwentaryzację budynków. Zapewniamy np.: doradztwo techniczne, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe budynków. Oprócz tego wykonujemy opisy techniczne obiektów zabytkowych, rekreacyjnych oraz pozostałych.

Agrobankier – kredyty dla rolniników

 • Posted on: 13 August 2016
 • By: Formago

Firma Agrobankier została założona przede wszystkim z myślą o farmerach – odszukają tu oni ofertę kredytową zatwierdzoną przez profesjonalnych doradców, przeczytają ciekawe nowości prasowe, czy też zapoznają się z dużym działem ogłoszeń rolniczych. Możemy pomóc Ci znaleźć środki na kupno nowego sprzętu m.in. do zbioru płodów rolnych, jak i pasz, preparatów do ochrony roślin, bądź każdego dowolnego celu. Zapewniamy jasne warunki kredytu bez zabezpieczeń oraz korzystne oprocentowanie. Nasza propozycja to również rachunki osobiste oraz systemy sprzedaży ratalnej.

Omega Project – Nadzory inwestorskie

 • Posted on: 10 June 2016
 • By: Formago

Spółka Omega Project, mająca duże doświadczenie, jak również pewną pozycję na rodzimym rynku, zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie budownictwa przemysłowego i jednorodzinnego, jak również użyteczności publicznej. Zajmujemy się pełną obsługą każdej inwestycji. Naszemu przedsiębiorstwu można powierzyć przykładowo zarządzanie procesem inwestycyjnym w zakresie budownictwa mieszkalnego, czy handlowego. Gwarantujemy m.in.: kosztorysowanie robót budowlanych, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe obiektów.

ITTI Spółka z.o.o.

 • Posted on: 19 September 2015
 • By: Formago

Potrzebujesz niezależnego od producentów sprzętu doradztwa w zakresie telekomunikacji? Zagwarantuje Ci to ITTI Spółka z.o.o. z Wielkopolski przy użyciu sprawdzonych technik przez kompetentnych specjalistów. Oprócz tego, możemy zaproponować doradztwo dla sektora informatycznego, całkowicie niezależne od producentów sprzętu w temacie m.in. testowania usług, analizy prognoz rozwoju usług. Nasza centrala znajduje się w Poznaniu. Do tej pory, u boku największych liderów rynku globalnego ITTI było obecne w ponad 20 projektach, np. w Programie Leonardo da Vinci.