Catering

Restauracja Pasja

  • Posted on: 2 October 2014
  • By: Formago

Restauracja Pasja przygotowuje spotkania rodzinne, biznesowe oraz kreuje kameralny klimat na kolację dla zakochanych. Zapewniamy interesujące menu, catering najwyższej jakości na wszelakie eventy. Oferujemy również przyjęcia rodzinne. Obiekt oferuje również usługi związane z obsługą gastronomiczną firm i instytucji, a także dowóz niektórych potraw do klientów. Restauracja posiada także rzutnik multimedialny i profesjonalne nagłośnienie, sprawdzi się więc też w roli miejsca na szkolenie albo sympozjum.
Więcej o usługach pasjaradom.pl

Kompleksowa obsługa gastronomiczna Dee Dee

  • Posted on: 15 May 2014
  • By: Formago

Firma Dee Dee zajmuje się pełną obsługą gastronomiczną oraz organizowaniem różnych imprez. Posiadamy duże doświadczenie i pasje do jedzenia, co umożliwia organizację ciekawych spotkań firmowych i prywatnych. Dee Dee znajduje się w Gdańsku i zaprasza tych, którzy pragną doświadczyć wykwintnych smaków. Na stronie republika-smaku.pl odszukać można inne usługi które oferuje spółka np. usługi konferansjerskie.

Imprezy okolicznościowe w Powozowni

  • Posted on: 11 April 2014
  • By: Formago

Niezwykłe miejsce - Powozownia oferuje profesjonalną organizację rodzinnych wydarzeń, a ponadto imprez dla pracowników i motywacyjnych. Wykwintna karta menu, komfortowe pomieszczenia i przyjazna atmosfera sprawiają, że każda uroczystość w restauracji zawsze pozostawia u naszych gości pozytywne odczucia. Powozownia mieści się na obszarze Centrum Hipodrom Wola w Poznaniu. Powozownia wyróżnia się przestronnym wyglądem. Ciekawą alternatywą dla klientów jest Mała Powozownia, perfekcyjna na nieduże uroczystości.

Bistroszyperska.pl

  • Posted on: 8 April 2014
  • By: Formago

Bistro Szyperska to firma gastronomiczna, która dla swych klientów przygotowała niezwykle szeroką ofertę wspaniałych dania. Przytulne bistro proponuje ciekawe menu, pełne smacznych potraw. Bistro ma siedzibę w centrum Poznania, przy ulicy Szyperskiej 14 i czynne jest w godzinach 8:00-18:00 w dni robocze. Z usług bistra korzysta duże grono gości, których opinie można przeczytać na stronie internetowej.
Zjedz u nas zdrowy lunch

Obsługa barmańska Pro Bar

  • Posted on: 3 April 2014
  • By: Formago

Obsługa barmańska na przyjęciu ślubnym, wieczorze panieńskim czy pokazach – to zlecenie dla Pro Baru. Kolorowe napoje serwowane przez Pro Bar oraz ich atrakcyjne ceny sprawiły, że firma staje się coraz szerzej kojarzona, a grupa jej klientów rośnie. Usługi firmy są kierowane szczególnie do klientów ze stolicy i okolic, ale Pro Bar pracuje na terenie całej Polski. Zachęcamy do zadawania pytań poprzez adres mailowy Krystosiak@onet.pl oraz pod numerem 509 176 162.
Wynajmij barmana