Biznes Ekonomia

Prosper-ink

 • Posted on: 11 December 2016
 • By: Formago

Jeśli interesujesz się udziałowym zarabianiem, jak również współinwestowaniem w ziemie budowlane, zobacz ofertę firmy Prosper, nadzorującej inwestycje budowlane w dogodnych lokalizacjach na obszarze Łodzi i w innych miastach województwa łódzkiego. Prosper jest biurem obsługi klienta w temacie prowadzonych aktualnie inwestycji budowlanych na obszarze Łodzi i okolic. Wybierane są tutaj najlepsze grunty, które w dalszej kolejności przekształca się pod względem użytkowania.

Finanse i ubezpieczenia – Diament fachowe doradztwo

 • Posted on: 20 May 2014
 • By: Formago

Firma DIAMENT trudni się doradztwem finansowo – ubezpieczeniowym. Fachowa wiedza, duże doświadczenie i doskonała znajomość polskich rynków oraz ofert finansowych umożliwia wykonywanie usług najbardziej odpowiadających potrzebom odbiorców. Siedziba znajduje się w Lublinie, spółka posiada także biura w innych miastach Polski. Wysyłając pytanie na adres: fhudiament@interia.pl kontrahenci dostają szybkie odpowiedzi na temat oferty firmy.
Zapoznaj się ze stroną: diament-df.pl

Globo office

 • Posted on: 13 April 2014
 • By: Formago

Oferta dedykowana dla wielkopolskich działalności gospodarczych, które szukają lokalu Obiekt Globo Office to miejsce, gdzie można wynająć pomieszczenie na siedzibę własnej spółki - tzw adres dla firmy. Na obszarze biurowca mieszczą się pomieszczenia biurowe. Poza tym na każdym z poziomów znajdują się takie udogodnienia jak klimatyzacja. Obiekt jest chroniony przez całą dobę. Biuro Globo Office Center znajduje się w Poznaniu i oferuje współpracę za pomocą formularza na witrynie internetowej.

Radca prawny Rafał Sangowski

 • Posted on: 10 April 2014
 • By: Formago

Kancelaria Mecenasa Rafała Sangowskiego gwarantuje fachowe porady z dziedziny m.in.: prawa cywilnego. Kancelaria zajmuje się obsługą firm. Doradzamy również klientom indywidualnym. Wyspecjalizowany zespół kancelarii zaprasza w dogodnych porach w Poznaniu. Poprzez lata naszej rzetelnej pracy pomogliśmy dużej liczbie zadowolonych klientów , którzy rekomendują teraz nasze usługi znajomym.
Zespół radców prawnych specjalizują się w problematyce odszkodowań za wypadki, m.in. pomaga ubiegać się rekompensatę za śmierć. Ul. Taczaka 10

Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik

 • Posted on: 6 April 2014
 • By: Formago

Kancelaria adwokacka Jacek Kerplik wykonuje kompleksowe usługi w zakresie wszelkich dziedzin prawa. Oferujemy pomoc w obrębie poradnictwa prawnego i reprezentowania klienta w procesie sądowym. Kancelaria świadczy ponadto stałą obsługę prawną w zagadnieniach pozasądowych. Kontrahenci kancelarii to dużykrąg firm oraz urzędów – pracownia działa na terenie całej Polski. W razie zainteresowania naszą ofertą gorąco zapraszamy do kontaktu pod adresem: www.kerplik.pl. Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin (I piętro).

Księgowa PROFIN

 • Posted on: 2 April 2014
 • By: Formago

PROfin to rzetelna firma proponująca całościowe usługi rachunkowe. Przedsiębiorstwo świadczy usługi klientom, prowadzącym własne przedsiębiorstwa, a również wielkim spółkom, dlatego PROFIN obsługuje setki klientów. Żeby skorzystać z usług białostockiej firmy, należy przesłać email na: biuro@profin.bialystok.pl. Szczegółowe dane teleadresowe oraz propozycja firmy jest opublikowana na stronie internetowej: profin.bialystok.pl.
Szczegóły oferty: księgowa Białystok