Biura nieruchomości

Intacto zarządzanie nieruchomościami

  • Posted on: 7 March 2015
  • By: Formago

INTACTO to spółka administrująca, współpracująca ze grupami mieszkańców oraz kontrolująca lokale użytkowe. Spółka specjalizuje się w administrowaniu prywatnymi nieruchomościami; w ofercie jej prac znajdują się również doradztwo fiskalne, prawne, oraz utrzymanie czystości w lokalach. Przedsiębiorstwo Inacto działa w najważniejszych ośrodkach Polski – Małopolsce, Warszawie i Łodzi. Swoim klientom oferuje też doradztwo w uzyskiwaniu premii termomodernizacyjnych jak również reprezentowania mieszkańców przed organami podatkowymi. INTACTO Olszewski, ul. Szpitalna 7 lok.

Qubika Development rezydencje

  • Posted on: 8 November 2014
  • By: Formago

Qubika Development to nowatorskie projekty opracowane przez wybitnych polskich architektów, stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, wysoki standard wykonania, a także piękny design. Naszym atutem są perfekcyjne pracownie projektowe mające światowe standardy ,jak i renomę na rynku. Najlepszej jakości materiały, popularne marki, dogodne usytuowanie oraz funkcjonalność wnętrz to zalety, które bez wątpienia wyróżniają koncepcje Qubika Rezydencje.

Arche

  • Posted on: 24 May 2014
  • By: Formago

Firma Arche z głównym oddziałem w Warszawie ma do zaoferowania kompleksowe usługi w branży deweloperskiej. W ciągu 20 lat spółka stworzyła wiele ciekawych projektów. Dzięki solidnej pracy otrzymała wiele wyróżnień. Spółka zapewnia swoje usługi na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu z firmą za pośrednictwem telefonu: 0 22 319 80 80.
Wejdź na naszą stronę internetową

Agent Nieruchomości Norma-Bon

  • Posted on: 15 May 2014
  • By: Formago

Spółka norma-bon.pl zajmuje się szeroko rozumianą obsługą biur. W ofercie spółki znaleźć można m.in. kosztorysowanie, projekty instalacji, nadzory budowlane, a także wyceny nieruchomości lokalowych. Jesteśmy obecni na rynku od dłuższego czasu, dzięki czemu cechuje nas długoletnie doświadczenie, zaś nasz personel posiada najlepsze wykształcenie. Bardzo ważnym atutem naszej firmy są uczciwe koszty zakupu oraz kompleksowe poradnictwo, dzięki któremu cieszymy się dobrymi opiniami wśród klientów. Tel.kom.

Biuro nieruchomości Abelard

  • Posted on: 12 May 2014
  • By: Formago

Abelard to zajmujące się pośrednictwem sprzedaży nieruchomości i działa od 1995 r. Biuro trudni się w głównej mierze pośrednictwem w handlu nieruchomościami i oferuje pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Główna siedziba przedsiębiorstwa umieści się w Koszalinie przy ul. Dworcowej nr 1. Agencja zaprasza wszystkich chętnych z Polski , jak również z zagranicy do kontaktu telefonicznego i do odwiedzin w siedzibie przedsiębiorstwa.
Wejdź na stronę internetową - abelard.pl