Artykuły dla domu

Sklep Ebordi

 • Posted on: 11 December 2016
 • By: Formago

Transport przedmiotów meblarskich w nienaruszonym stanie jest możliwe w głównej mierze dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu. Sprzedaż wytrzymałych kartonów i taśm specjalistycznych to oferta firmy Ebordi z Gądek pod Poznaniem. W ofercie firmy Ebordi klienci odnajdą duży wybór świetnej jakości taśm izolacyjnych, dwustronnie klejących, jak i PCV, które stanowią gwarancję bezpiecznego przetransportowania produktu. Można je wykorzystywać zarazem dla potrzeb biurowych, jak i do magazynowania lub do zabezpieczania kartonów podczas transportu.

Helegda Studio – aranżacja wnętrz

 • Posted on: 2 December 2016
 • By: Formago

Helegda Studio to biuro architektoniczne działające na terenie Rzeszowa. Profesjonalne aranżowanie domów, jak i lokali usługowych to nasza specjalność. Skorzystanie z usług jednego wykonawcy – od przygotowania projektu aż po wdrożenie go w życie - oznacza oszczędność czasu oraz środków finansowych. Poznając przyzwyczajenia zleceniodawcy, możemy zaprojektować np. mieszkanie, czy sklep marzeń. Nadajemy pomieszczeniom atrakcyjny wygląd oraz funkcjonalność. Jesteśmy pomysłowi, mamy duże doświadczenie i dopasowujemy się do wskazanego budżetu.

DITTA – Meble Tychy

 • Posted on: 12 April 2016
 • By: Formago

Od 2008 roku tworzymy autorską kolekcję mebli pod nazwą Ditta Polska ™ Group, a w swojej ofercie posiadamy pokaźny asortyment szaf, mebli biurowych i blatów kompozytowych Montelli. Duże doświadczenie, jak również współpraca z renomowanymi znawcami aranżacji wnętrz pozwala przedsiębiorstwu na realizowanie ciekawych oraz nietypowych mebli, a także projektów wystroju wnętrz. W trakcie projektowania zajmujemy się najmniejszymi szczegółami, dlatego współpracując z Ditta Polska ™ Group, nie martw się, że o czymkolwiek nie pamiętasz.

Aksanbud hydraulicy

 • Posted on: 4 November 2015
 • By: Formago

Przedsiębiorstwo Aksanbud trudni się tworzeniem instalacji wodnych, jak również modernizacjami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi budynków mieszkalnych.
Od dłuższego czasu zajmuje się konserwacją instalacji wodnych i wodociągowych – montujemy instalacje wodne troszcząc się o najdrobniejszy detal zlecenia.
Zapewniamy również usługi w technice diamentowej dopasowując się do wszelkich wymagań klienta.
Zachęcamy do sprawdzania naszej witryny aksanbud.pl oraz do skorzystania z szerokiej oferty naszej firmy.

Tamarind Projekty bliskie naturze

 • Posted on: 2 November 2015
 • By: Formago

Firma Tamarind, zajmuje się projektowaniem wnętrz, wyróżnia się wśród innych firm bogatym doświadczeniem i innowacyjnością projektów. W trakcie 4 lat funkcjonowania firmy udało nam się zyskać duże doświadczenie. Poza naszymi projektami wykonujemy także meble na zamówienie. Pracownia jest w Gdyni, a firma ma usługobiorców nie tylko w naszym kraju, ale także na świecie. Szczegółowe informacje dotyczące wybranych prac są dostępne mailowo:biuro@tamarind.pl. Napisz do nas: Tamaryndowiec, ul. Łowicka 40/10, 81-504 Gdynia, tel. 12 264 32 48.

Gotowe wnętrza

 • Posted on: 14 October 2015
 • By: Formago

Gotowe Wnętrza to sklep internetowy, który w swojej bogatej ofercie posiada szeroki wybór modułów do dekoracji mieszkań, jak chociażby sofy, krzesła, regały, a także sprzęty do kuchni. Oferujemy duże meble m.in. do sypialni – służymy rzetelną radą przy zakupie właściwego towaru. Duże grono klientów zachwala firmę Gotowe Wnętrza, który dba o jakośći elegancję, a dzięki doświadczeniu od wielu lat pomaga w aranżacji wnętrz tysięcy klientów. Nie chcesz więcej mebli z sieciówek? Chciałbyś wiedzieć więcej o naszej propozycji? Zajrzyj na naszą stronę www – zawsze służymy pomocą.

Salon firmowy Archemeble

 • Posted on: 29 August 2015
 • By: Formago

Chcesz nowocześnie urządzić mieszkanie? Zachęcamy do odwiedzenia salonu meblowego Arche który znajduje się w Siedlcach, gdzie nasi doradcy pomogą przy wyborze nietuzinkowych pomysłów. Eleganckie stoły, wygodne fotele, jak i praktyczne meblesą ozdobą każdego pomieszczenia. Stylowy design, pomoc w przetransportowaniu, jak również konkurencyjne ceny to cechy, za sprawą których sklep meblowy Arche może pochwalić się wciąż rosnącą grupą klientów.

Meble Diament firma handlowa

 • Posted on: 29 March 2015
 • By: Formago

Studio Diament oferuje fachową fabrykację mebli pod zabudowę. Polecamy spory asortyment mebli, gwarantujemy przyjazną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Nasza siedziba znajduje się na terenie Krakowa, a nasz team to rzetelni fachowcy z długim doświadczeniem oraz przydatną w tej branży wiedzą. Zdjęcia wykonanych projektów można przejrzeć w portalu meblediament.pl. Studio Katowice - Giszowiec, ul. Plac Pod Lipami 7, tel. 32 - 205 - 71 - 14.

Randecostone Producent Art-deco

 • Posted on: 11 March 2015
 • By: Formago

Oferowane przez nas lustra można znaleźć w wielu lokalach i domach. Manufaktura dekoracyjna Randecostone.pl to sklep, gdzie można wyposażyć się w oryginalne produkty ozdobne, które można dopasować do różnego rodzaju wnętrz. Asortyment Randecostone kupić można na witrynie Randecostone.pl. Randecostone posiada w ofercie np. rośliny do mieszkań. Do kontaktu zapraszamy przedstawicieli handlowych, jak również designerów z zakresu architektury, natomiast dla klientów indywidualnych są dostępne atrakcyjne obniżki.

Radom Pranie i czyszczenie dywanów

 • Posted on: 20 November 2014
 • By: Formago

Przedsiębiorstwo Czyścioch zajmuje się myciem powierzchni zrobionych z różnych materiałów, w tym chodników, wykładzin, dywanów, a także tapicerek. W propozycji jest pranie tapicerek, chodników i dywaników samochodowych. Wykonujemy zamówienia w naszej firmie w Radomiu albo w mieszkaniu klienta. Z naszych świadczeń skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych klientów.
Więcej na stronie czyszczenieradom.pl

Strony